... spracováva sa ...

pondelok - piatok

8.30 - 16.30 hod

+421 903 904 780

+421 914 335 926

  • TRENAB Košice, kuchynské štúdio

    je partnerskou spoločnosťou TRENAB EU s.r.o. sídliacej v Trenčíne. Zameraním spoločností je návrh a výroba kuchynských liniek na mieru. Viac než 20 ročné skúsenosti v danej oblasti, sú zárukou kvality, módnych trendov a vysokej úrovne poskytovaných služieb. Vďaka sledovaniu módnych, technologických a výrobných trendov, ponúkame svojim klientom kvalitné a moderné produkty. Dôkazom toho je aj 8 ročná záruka, poskytovaná na výrobky firmy TRENAB EU.

    Zákazníkom ponúkame komplexné riešenia, ktoré zahŕňajú poradenstvo, výmeru u zákazníka, 3D návrh s cenovou ponukou, dodávku vstavaných elektrospotrebičov rôznych značiek a ďaľších doplnkov, dopravu a odbornú montáž. Samozrejmosťou je servis v prípade, že sa vyskytne problém. Dlhodobé pôsobenie na Slovenskom trhu je dôkazom ponuky kvalitných výrobkov a služieb. S kladných vyjadrení máme úprimnú radosť, ale príjmame aj opodstatnenú kritiku, nakoľko nám umožňuje skvalitniť naše služby.

Kvalita je hlavnou z priorít, preto sa zameriavame na prvotriedne výrobné zariadenia a overené postupy, vďaka ktorým je možné požadovanú kvalitu výroby dosahovať. Pravidelná kontrola a údržba technologického vybavenia ako aj jeho modernizácia je pre nás samozrejmosťou. Dokážeme spĺňať aj najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov a súčastne aj potrebné slovenské a európske normy.

© 2022 TRENAB Košice | K&M s.r.o. ,Južná trieda 119, 040 01 Košice

niw.sk